Banner proti OSA

30. ledna 2011 v 12:59 | Paželv |  Autorskoprávní fašismus
Omlouvám se za trochu neškodné propagandy, nicméně nový banner ČPU mne naštval tak, že jsem si nemohl pomoct a musel odpovědět...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sluhapravdy@seznam.cz | 25. září 2013 v 23:21 | Reagovat

Každý by si měl uvědomit že vše co v tomto světě nalezne může využívat pouze milostí Nejvyššího Pána Krišny Označovat někoho za fašistu nebo jinými hanlivými označeními je formou hluboké urážky a kdo se jí dopustil měl by poprostit u toho u koho se jí dopustil odpuštění ;-)

2 paželv nepřihlášený | 26. září 2013 v 7:04 | Reagovat

[1]: Jsem rád, že o mém blogu někdo přemýšlí i v těchto intencích, ale dovolím si nesouhlasit. Jednak ohledně toho Kršny, jednak v tom, že je z morálního hlediska rozdíl, když označím někoho jako osobu za fašistu (což je urážka odporující zásadě lásky k bližnímu), a tím, když označím nějaký názor za fašismus nebo nějaký čin za vraždu, nebo konstatuji existenci nějakého zla. Prvnímu bych se měl vyhnout, druhé je nevyhnutelné, pokud mám jasné mravní pojmy a usiluji o pravdu, protože vražda je vražda a fašismus je fašismus a zločin je zločin. V Bhagavadgítě 16,4 čtu: "Ó Pártho, pýcha, povýšenost, ješitnost, hněv a hrubost, zajisté také nevědomost, jsou rysy toho, co zrozením odpovídá démonům. " O tom by asi nikdo nepolemizoval. Mají si tento verš snad pyšní, povýšeni, ješitní, hrubí a hněviví pokládat za urážku? :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama